1 € eur vlajka = 24,735 Kč
1 $ usd vlajka = 22,795 Kč
1 £ gbp vlajka = 29,035 Kč
Počasí radar
Webkamera na letišti

Do těchto destinací Vás odvezeme

Do těchto i mnoha jiných destinací v rámci České republiky i Evropské Unie Vás rádi odvezeme za příznivé ceny.

Praha

Praha – hlavní město České republiky – poeticky zvaná zlatá nebo stověžatá a proslulá svou krásou – je městem velké historické důležitosti vzhledem k množství architektonických a jiných uměleckých památek, což všechno jsou atributy, které inspirovaly UNESCO zařadit městskou památkovou zónu pražského historického centra na seznam světového kulturního dědictví. Pražská městská památková část zahrnuje téměř 2000 kulturních pokladů reprezentujících všechny existující historické styly včetně mimořádných příkladů moderní architektury. Nejznámější a nejnavštěvovanější jsou bezpochyby Hradčany – městská část zahrnující komplex Pražského Hradu a historické srdce staré Prahy – Staré Město.

Doprava Praha Praha Petřín Praha Hrad

Brno

Brno - druhé největší město České republiky – je významným průmyslovým a obchodním centrem zvláště díky brněnskému Veletržnímu paláci, který frekvencí pořádaných výstav a veletrhů celosvětového významu určuje obchodní tep města. Brno se svou takřka už tisíciletou , nesmírně zajímavou a pestrou historií, nabízí celou řadu příjemných poznání. Typické panorama města tvoří katedrála sv. Petra a Pavla a Špilberk bývalý královský hrad ze 13. století.

Brno Špilberk Brno Brno Petrov

České Budějovice

Budějovice byly založeny roku 1265 českým králem Přemyslem Otakarem II. na soutoku dvou řek - Vltavy a Malše. Tato naše krátká procházka zamíří do historického středu Českých Budějovic, který byl roku 1980 vyhlášen Městskou památkovou rezervací. Chutné pivo se v Českých Budějovicích vaří od roku 1265, kdy Přemysl Otakar II. městu udělil různá privilegia, k nimž patřilo i právo várečné. Budějovický Budvar byl založen v roce 1895 jako první český akciový pivovar a 7. října téhož roku byla uvařena první várka.

České Budějovice Letiště České Budějovice Budějovice České

Český Krumlov

Celé generace návštěvníků regionu Jižní Čechy se shodují na jedné věci: je to oblast, kam se všichni s láskou vracejí. Je to kraj památek a přírodních krás, všeho, co činí dovolenou příjemnou – jak v létě, tak i v zimě. V jižních Čechách nalezneme více než 15 000 architektonických děl, zejména hradů, zámků, klášterů a měst nesmírné umělecké a historické hodnoty. Český Krumlov – město uvedené na seznamu UNESCO je považováno za nejlépe zachované renesanční město ve střední Evropě. Středověké domy historického centra města se nacházejí na jednom břehu Vltavy a nádherný zámek, druhý největší po Pražském hradě, dominuje břehu druhému. Historie se zmiňuje o tomto zámku poprv

Český Krumlov Český Krumlov cestování Český Krumlov věž Český Krumlov 2

Okružní jízdy

arrows

SLEVA 5 % při on-line platbě!

Vyzkoušejte prohlídky Prahy s naším dlouhodobým smluvním partnerem.
Pro rezervaci okružní jízdy Prahou, klikněte zde

Tours
Všechna práva vyhrazena © 2005 - 2014